Szklarz idealny – do usług!

Jeśli ktoś właśnie poszukuje szklarza, który byłby w stanie wykonać dla niego dowolne zlecenie z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie – polecamy się!

Jesteśmy bowiem grupą profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży. Możemy śmiało powiedzieć, że o szkle wiemy wszystko, jest ono dla nas jednocześnie praca i pasją, które bez reszty się poświęcamy. Mamy na koncie tysiące zrealizowanych zleceń, do każdego z nich podeszliśmy z wielką uwagą i zaangażowaniem. Każdy klient bowiem jest dla nas niezwykle ważny i pragniemy, by był z naszej pracy w pełni usatysfakcjonowany – w pełni nam się to udaje. Jeśli w grę wchodzi szklarz Warszawa, nie mamy sobie równych!

Zajmujemy się zarówno standardowymi pracami związanymi ze szkłem, jak i tymi innowacyjnymi i oryginalnymi. Grafika na szkle to nasza specjalność, wiele razy wykonywaliśmy ją już dla Klientów i wszyscy byli w stu procentach zachwyceni efektem, jaki udało się osiągnąć.

szklarz2
Wszyscy powinni także zdawać sobie sprawę z faktu, jak wspaniałym rozwiązaniem jest szkło do kuchni. Nie tylko cudownie się prezentuje, ale jednocześnie jest trwałe, solidne i łatwe w pielęgnacji, dlatego właśnie coraz więcej osób się na nie decyduje.

Każdy, kto poszukuje idealnego szklarza, powinien zgłosić się do nas, gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie ze współpracy. Wiercimy także otwory w szkle, hartujemy je, laminujemy, kleimy, foliujemy – z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Serdecznie zapraszamy!