Najbezpieczniejsze przechowywanie systemów

Miejsca, w których przechowywane są systemy alarmowe, telewizji przemysłowej czy sieci IT, muszą posiadać odpowiedni sprzęt oraz wyposażenie. Podobnie ma się rzecz w przypadku tych, w których codzienna praca opiera się na obsłudze systemów automatyki oraz nagłośnienia. Jednak pojawiło się znakomite rozwiązanie w postaci wiszących oraz stojących szaf rackowych.

Gwarantują one najwygodniejsze i najbardziej komfortowe przechowywanie każdego specjalistycznego sprzętu. Materiały, z których ich wykonano, są najlepszej jakości – w trosce o stuprocentowe bezpieczeństwo. Wyeliminowany zostaje w ten sposób problem przypadkowych uszkodzeń mechanicznych. Warto wspomnieć, iż istnieje także możliwość zamontowania zamykania na klucz, by uniknąć niechcianej ingerencji osób trzecich. Zadbano o każdy detal – nowoczesne wzornictwo, idealną konstrukcję, estetyczny wygląd oraz najwyższą jakość wykończenia. Klienci sami mogą zdecydować, czy wybierają montaż drzwi prawych czy lewych.

serwer2
Szafy zostały utworzone dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dlatego są idealnie bezpieczne i komfortowe w użyciu. Bez problemu można wprowadzać przewody zarówno od góry, jak i od dołu. Antykorozyjna powłoka także stanowi ich istotny atut. Sprzęt ów posiada wszelkie wymagane systemu bezpieczeństwa. Więcej szczegółów na temat szaf rack 19″ znajdą Państwo na stronie internetowej www.szafyrack.pl. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Szafy rack to najwyższa jakość, komfort i wygoda użytkowania – gwarancja satysfakcji!