Idealne dodatki dla eleganckiego mężczyzny!

Z jakimi przymiotami kojarzy nam się elegancki, stylowy mężczyzna? Dobre perfumy, zadbana cera i fryzura, znakomity, uszyty na miarę strój – to nie wszystko. Liczą się także gustowne dodatki, nadające niezwykłego charakteru.

Najlepszym ich przykładem będą spinki do koszuli. Są one wybierane przez panów pragnących podkreślić uroczysty ton ważnego wieczornego spotkania, rodzinnego lub biznesowego przyjęcia czy ślubu. Trzeba przyznać, iż bez nich nawet elegancki męski strój wydaje się jakby niepełny, pozbawiony przysłowiowej kropki nad „i”. Pamiętajmy także, że stanowią one część biżuterii, zatem warto dobrać je formą i kolorystyką do zegarka, obrączki czy też spinki do krawata.

spinki do mankietów
Jeszcze kilkanaście lat temu ich wybór nie był zbyt imponujący. Teraz jednak spinki do mankietów stały się inspiracją dla licznych projektantów, którzy przygotowali niesłychanie bogatą ofertę. Możemy zdecydować się na jeden z kolorów bazowych – srebro lub złoto, a także niezliczone ilości zdobień, kształtów oraz dodatków. Ci panowie, którzy pragną się wyróżniać, z pewnością także wybiorą dla siebie coś ciekawego – spinki w kształcie motocykla, roweru, serduszka, pistoletu czy kodu kreskowego na pewno oczarują wszystkich. Dodatki owe stać się mogą również oryginalnym, niezwykle stylowym prezentem, pakowane są bowiem w eleganckie pudełeczka. Trudno wyobrazić sobie prawdziwie stylowego mężczyznę, który nie posiada ani jednej pary spinek. To one bowiem dopełnią strój w odpowiedni sposób, a ich właściciel będzie czuł się naprawdę wyjątkowo!