Dokąd pojechać na weekend?

Polacy pokochali weekendowe wyjazdy za miasto. Trudno wszak się temu dziwić, dzięki nim bowiem możemy w znakomity sposób naładować akumulatory, wypocząć i poczuć się świetnie. Dokąd zatem pojechać, aby wypad okazał się naprawdę udany?

Noclegi w Rymanowie Zdroju to gwarancja wspaniałego pobytu – o to zadba profesjonalna, fachowo wykwalifikowana obsługa. W komfortowych pokojach każdy z gości może w optymalny sposób zrelaksować się – kameralna, intymna atmosfera jest bowiem kluczem do sukcesu!

Fani dwóch kółek z pewnością chętnie skorzystają z tutejszej wypożyczalni rowerów. Wszyscy ci, którzy będą mieli ochotę na zrobienie czegoś pożytecznego dla swojego ciała, wybiorą odnowę biologiczną w SPA. Także masaże rehabilitacyjne cieszą się tutaj wielką popularnością (do wyboru gości jest między innymi całkowity masaż kręgosłupa, masaż świecą, gorącymi kamieniami czy żelem silikonowym).

pen2
Rymanów Zdrój nocleg
to też możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych – na dłonie, stopy czy twarz. Wykwalifikowane kosmetyczki fachowo przeprowadzą także depilację.

Z pewnością warto skorzystać też z ofert specjalnych owego niezwykłego miejsca. Do wyboru mamy choćby pobyty vouchery upominkowe, wizyty w czasie majówki czy Bożego Ciała. Z pewnością jest to także znakomity pomysł na romantyczny weekend we dwoje. Rymanów Zdrój noclegi kusi także wspaniałą ofertą gastronomiczną. Szef kuchni zadba bowiem o to, by każda potrawa była w stu procentach dopracowana, a jej smak niebiański. Tutaj spędzisz naprawdę niezapomniany, pełen pozytywnych emocji weekend!