Dlaczego warto zdecydować się na wyrobienie pieczątki firmowej?

Mimo że prawo gospodarcze nie nakłada na polskich przedsiębiorców obowiązku posiadania pieczątki firmowej, znacząca część firm decyduje się na jej wyrobienie. Trudno się temu dziwić — to produkt niedrogi, który posiada całe mnóstwo zalet.

Główną zaletą pieczątek jest spora oszczędność czasu. Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorcy tworzenia, wypełniania oraz podpisywania szeregu różnego rodzaju dokumentów, Mowa tutaj między innymi o umowach, fakturach czy korespondencji firmowej. Tym, co je łączy jest konieczność umieszczenia na nich danych przedsiębiorstwa. Każdorazowe wypełnianie tego typu dokumentów zająć może niekiedy nawet kilkanaście minut. Korzystając z pieczątki online, czas ten ulega skróceniu do kilku sekund, kiedy to przystawiamy ją do papieru.

Kolejną zaletą pieczątki jest fakt, iż stanowi ona doskonałe źródło danych kontaktowych. W znaczącej części przypadków, poza nazwą firmy, jej adresem i numerem NIP, znaleźć można tam również telefon kontaktowy, numer REGON czy adres e-mail. Decydując się na umieszczenie pieczątki na danym dokumencie, przedsiębiorca ułatwia nawiązanie z nim kontaktu przez potencjalnego klienta.

Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani produktem, jakim jest pieczątka przez Internet, zapoznać powinni się z ofertą firmy E-Pieczątki24.pl, która na rodzimym rynku działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Jej oferta jest niezwykle bogata. Poza pieczątkami firmowymi, dostępna jest tutaj również ich wersja imienna czy księgowa.