Czas wybrać weselną kreację!

Wielkimi krokami zbliża się sezon ślubno – weselny. Każda z kobiet, kiedy otrzyma zaproszenie na tę piękną uroczystość, zadaje sobie pytanie : „Co na siebie włożyć?”. Poznajmy zatem najmodniejsze stylizacje weselne!

Bardzo istotna jest w tym przypadku kwestia koloru. Przyjęło się mawiać, iż sukienki na wesele nie powinny być białe ani czarne. Pierwsza barwa jest w tym dniu zarezerwowana dla Panny Młodej, druga zaś kojarzy się raczej ze smutkiem i powagą. Wybierzmy zatem, w zależności od typu urody, kreacje w kolorze cytrynowym, chabrowym czy butelkowej zieleni. Wspaniale prezentują się także sukienki granatowe, morskie czy kobaltowe. Ciekawym pomysłem jest również złoto.

Nie zapominajmy także o długości – idealnie sprawdzi się długość midi, z pewnością będzie łączyć w sobie walory estetyczne oraz wygodę (choćby podczas tańca).

suknia ślubna3
Warto zadać sobie pytanie, czy pragniemy zakupić sukienkę oryginalną, o nietypowym, balowym kroju, czy też może coś bardziej praktycznego, co sprawdzi się także przy innych okazjach.

Pozostaje jeszcze wybór materiału. W tym przypadku poleca się jedwab i atłas. Tafta także zda na piątkę weselny egzamin. Zapomnijmy raczej o mało eleganckiej bawełnie czy lnie (trudno będzie uniknąć nieestetycznych zagnieceń).

Wesele to zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości, dzień szczególny. Aby prezentować się tego dnia jak przysłowiowy milion dolarów, pamiętajmy o jednej zasadzie – warto śledzić aktualne trendy, dopasowując je jednocześnie do własnych potrzeb, preferencji oraz typu sylwetki. Tylko wtedy bowiem będziemy wyglądać świetnie i przetańczymy całą noc – rzecz jasna w olśniewającej kreacji!