Bony turystyczne — doskonały pomysł na prezent dla pracowników

Jak skutecznie wynagrodzić najlepszych pracowników i zmotywować ich do pracy? Sposobów na to jest kilka. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się bony turystyczne. Co to takiego? W jaki sposób działają takie bony?

Bony turystyczne to rozwiązanie, które dobrze sprawdzać będzie się zarówno w małych, rodzinnych firmach, jak i przedsiębiorstwach zatrudniających kilkuset pracowników. Jako że wykorzystać można je na na różne sposoby, daje to pełną dowolność, jeżeli chodzi o formę spędzenia wolnego czasu. Takie bony opiewać mogą na różne kwoty, co pozwala na dopasowanie produktu do budżety firmy na tego typu gratyfikacje.

Jak wykorzystać bony turystyczne? Mogą one nie tylko stanowić motywację dla pracowników. Świetnie sprawdzać będą się one również do wspierania sprzedaży. Wówczas wykorzystać można je w programie lojalnościowym czy loterii. Bon może być także prostą, bezgotówkową formą dofinansowania. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wręczyć go kluczowym kontrahentom, dziękując za dotychczasową współpracę czy informując o prowadzonej aktualnie akcji promocyjnej.

Nasza firma oferuje kilka rodzajów bonów. Prezentujemy je na stronie www.gdanskairporttaxi.pl. Do wyboru jest tutaj między innymi 3 — dniowy pobyt nad polskim morzem, między innymi w Sopocie, Gdańsku, Władysławowie oraz Stegnie. Klienci skorzystać mogą także z wycieczki do muzeum Stutthof i zamku krzyżackiego w Malborku. Równie ciekawie prezentuje się oferta rodzinnego wyjazdu na Kaszuby. Plan wycieczki obejmuje między innymi zwiedzanie wieży widokowej w Wieżycy czy odwiedziny w domu do góry nogami zlokalizowanego w Szymbarku.